אמזון מגיעה לישראל! איך זה ישפיע על הצרכנות?

נובמבר 10, 2019

אמזון מגיעה לישראל! איך זה ישפיע על הצרכנות?

כן כן, קראתם נכון, אמזון מגיעה לישראל ובקרוב יושק אתר בעברית! למי שקונה און ליין זוהי בשורה מאוד משמחת. לבעלי החנויות והקניונים אלו בשורות הרבה פחות משמחות.

אמזון תשאב אליה לקוחות נוספים וחדשים שעד עכשיו נמנעו מלקנות דרכם בגלל מגבלות שפה למיניהן. עכשיו כשהאתר יהיה בעברית הכל יהיה ברור יותר, פשוט יותר ונוח יותר.

כרגע עדיין אין מחסנים של אמזון בישראל, ולא בטוח כי גם יהיו כאלה בכלל, עקב עניינים בירוקרטיים ומע"מ שייקר את המוצרים.

מה ניתן לקנות באמזון?

באמזון ניתן לקנות באמת הכל. מוצרי מטבח, צעצועים, כלי עבודה, בגדים, קישוטים לבית, כלי נוי, רהיטים, ספרים, מוצרי חשמל ועוד ועוד ועוד. המחירים משתלמים מאוד בדרך כלל, אבל הבעיה היא כי לא כל המוכרים מבצעים משלוחים לישראל.

כניסת אמזון לישראל תקנה למוכרים ישראלים, שיש להם כבר חנות עם מלאי באמזון באחד מהמקומות של אמזון בעולם, למכור מהמלאי שלהם ללקוחות בארץ, ובכך לחסוך עליות של משלוח, זמן המתנה יהיה אף הוא קצר יותר והלקוחות יהיו ודאי מרוצים מכך.

מי יפסיד ומי ירוויח מההגעה של אמזון לארץ

המפסידים העיקריים מכניסת אמזון לארץ הם החנויות המוכרות מוצרים שניתן לקנות גם דרך אמזון, (רק שבאמזון המחירים זולים הרבה יותר) וגם הקניונים. סביר להניח כי לאט לאט יאלצו החנויות לסגור סניפים ולהצטמצם, מה שיוביל לסגירת קניונים גדולים בסופו של דבר.

המרוויחים יהיו מוכרים שהשקיעו בחנות שלהם באמזון ומנסים כבר שנים לפרוץ קדימה גם בישראל. מוכרים ישראלים יהיו המרוויחים העיקריים מכל העסק ויוכלו לשווק את המוצרים שלהם בכל רחבי הארץ בקלות.

>> מספר עצות שימושיות לקונים און ליין

צרכנות מקוונות פופולרית מאוד בשנים האחרונות

קניה דרך אתרי האינטרנט נפוצה מאוד בשנים האחרונות. העולם הולך לשם ואי אפשר להתעלם מכך. נכון שהשינוי הזה לא קורה מחר וגם לא בעוד שבוע, אבל מי שבבעלותו חנות שאינה מקוונת צריך להתחיל לחשוב על צעדיו קדימה ולהפעיל חנות אינטרנטית גם הוא.

קל מאוד לרכוש דרך האינטרנט. כשמדובר במוצרי חשמל למשל של חברות ידועות שמוכרות דרך אמזון, הרבה יותר משתלם ללקוח לקנות אותם דרך המחשב ולחקות בסבלנות למשלוח שיגיע, מאשר לשלם פה בארץ מחיר הכולל מע"מ, מה שמייקר את המוצר מאוד.

אמזון מגיעה לישראל - איך זה ישפיע על הצרכנות
פוסט על אשווגנדה
אוכל
admin

על שורש האשווגנדה..

שורש האשווגנדה נחשב לאחד מצמחי המרפא (סופר פוד) החזקים ביותר בעולם, אבל משום מה, בגלל אינטרסים כאלה ואחרים, מקבל הרבה פחות במה מהרצוי. לאשווגנדה יש

Read More »
בובה של אישה זקנה
אוכל
admin

אורח חיים בריא בתקופת הפנסיה

גיל הפנסיה עולה ככל שאורח החיים עולה זה כבר נתון ידוע, אנשים רבים יוצאים לפנסיה כשהם כבר מרגישים עייפים ומבוגרים מדי מבחינתם, בכדי להנות מגיל

Read More »
cake proudacts
אוכל
admin

מתכונים שווים עם מעט מצרכים

אין כמו מתכון טוב ואיכותי שאפשר לקבל עליו הרבה מאוד מחמאות. אבל יותר טוב מזה זה כמובן מתכון קצר הכנה עם מעט מאוד מרכיבים שגורף

Read More »
indian food
אוכל
admin

5 מתכונים של 5 עדות שונות

מתכוני עדות הם מתכונים טעימים ומשביעים שמי שגדל עליהם תמיד ירצה לאכול מהם עוד ועוד. פעם סודות ההכנה היו שמורים רק למאמאות הוותיקות. אבל כיום

Read More »
גיוס המונים
טכנולוגיה
admin

גיוס המונים – איך זה עובד?

אנחנו ישראלים. וכל מה שחשוב לנו הוא להמשיך ולהמציא לעולם הזה כל גאדג'ט או פטנט שעדיין חסר לו. כל אחד מאיתנו חולם להיות האקזיט הגדול

Read More »