5 אפליקציות הריון שחובה להוריד

נובמבר 10, 2019

5 אפליקציות הריון שחובה להוריד

הריון זוהי תקופה מדהימה ומיוחדת מאוד עבור כל אישה. הגוף עובר שינויים רבים ואיתו גם הנפש. יש הרבה סקרנות וציפייה ללא נודע.

בתקופת ההריון רצוי שהאשה תהיה כמה שיותר רגועה ונינוחה. על מנת להשיג את התחושה הזו הומצאו אפליקציות רבות אשר תומכות ומסייעות לכל הנשים לעבור את ההריון בכיף ובנעימות.

אז אפליקציות ממש לא חסרות, וכל יום יוצאות עוד ועוד אפליקציות חדשות. כאן התמקדנו בחמש אפליקציות איכותיות ויעילות ביותר שמצאנו.

40 שבועות

אפליקציה מבית קופת חולים כללית. קודם כל היא בעברית כך שזה יתרון עצום. היא כוללת מעקב אחר השבועות, ניתן למצוא בה הסברים מה עובר על גוף האשה בכל אחד משבועות ההריון, ומידע על הבדיקות שצריך לעבור בכל שלב ושלב.

ישנו בלוג שניתן לשוחח ולשאול בו שאלות, ישנם סרטונים רבים וכמובן אופציה לצלם את עצמך בשלבי ההריון השונים ולהזין נתונים שונים.

אפליקציה ממש טובה, וגם חינמית!

Pregnancy Workout Program

אפליקציה זו מתמקדת בשמירה על כושר תוך כדי ההריון. חשוב לפני כן להיבדק אצל הרופא שלך שיאשר לך לבצע פעילות גופנית. ברגע שאת יודעת כי את יכולה לתרגל תוך כדי ההריון, תורידי את האפליקציה הזו ותיצמדי לתרגול היומי.

התרגילים אינם קשים ומותאמים לתקופת ההריון, כמו כן אינם דורשים אביזרים מיוחדים. יש מקום באפליקציה לעקוב מתי התאמנת ומתי לא.

סך הכל אפליקציה נחמדה מאוד ופשוטה לתפעול. האפליקציה בשפה אנגלית וזמינה להורדה.

Step by step

אפליקציה שממחישה את שבועות ההריון בצורה גרפית וצילומית. נעימה מאוד לעין. ממש ניתן לראות מה עובר על העובר בכל שבוע של הריון, לעקוב אחר הגדילה והשינויים בצורה מאוד ברורה לעין.

אפליקציה מסוג זה יכולה מאוד להרגיע את האם, היא נותנת וודאות לאם המצפה ומספקת הרבה תשובות לשאלות מסוג "מה עובר על העובר שלי בכל רגע נתון?"

אפליקציה זו מומלצת מאוד על ידי מיילדות מקצועיות שראו אותה והתרשמו ממנה מאוד.

זמינה להורדה באנדרואיד וב IOS.

>> אפליקציות ריצה שכדאי להכיר

Watch Me Change

זוהי אפליקציה מגניבה ממש שמזמינה את האם ההרה להצטלם בכל יום באותה התנוחה, עדיף גם עם אותו הבגד, וזאת על מנת לעקוב אחר השינויים הגופניים שעוברים עליך במהלך ההריון.

תוכלי לכוון לך תזכורת קבועה באפליקציה שתצלצל לך בכל יום באותה שעה, וכך לא תשכחי. בתום ההריון תוכלי לערוך את התמונות לסרטון קצר באמצעות האפליקציה וכך ליצור מזכרת מקסימה.

iExpect

עוד אפליקציה בעברית! תוכלי למצוא בה מעקב אחר שבועות ההריון, תוכלי לקרוא מה עובר על העובר בשבועת אלה ומה עובר עליך, תוכלי לגלות אילו בדיקות את צריכה לעשות בכל שלב של ההריון.

תוכלי לצפות בתמונות אולטרסאונד ווידאו של העובר, ותוכלי גם להוסיף תמונות אישיות משלך. האפליקציה חינמית לגמרי וזמינה להורדה.

אז מזל טוב על ההריון, בחרי לך אחת מהאפליקציות הללו שתסייע לך לעבור אותו ביותר כיף ועם יותר מידע רלוונטי. בהצלחה!

5אפליקציות הריון שחובה להוריד
גיוס המונים
טכנולוגיה
admin

גיוס המונים – איך זה עובד?

אנחנו ישראלים. וכל מה שחשוב לנו הוא להמשיך ולהמציא לעולם הזה כל גאדג'ט או פטנט שעדיין חסר לו. כל אחד מאיתנו חולם להיות האקזיט הגדול

Read More »
מה צפייה במסכים עושה למוח שלנו
טכנולוגיה
admin

מה צפייה במסכים עושה למוח שלנו

צפייה מרובה במסכים אינה מומלצת. מלבד הנזק שהיא עושה לעיניים, גם המוח שלנו מושפע מכך ורצוי להקשיב להנחיות משרד הבריאות בנושא. נמצא כי צפייה מרובה

Read More »