5 אפליקציות ריצה מומלצות שכל רץ חייב להכיר

נובמבר 10, 2019

5 אפליקציות ריצה מומלצות שכל רץ חייב להכיר

מי שאוהב לרוץ ישמח לקרוא את המאמר הזה שיתמצת לו בכמה מילים את היתרונות של אפליקציות הריצה המובילות.

כי אין כמו אפליקציה טובה ואמינה אשר עושה סדר בנתוני הריצה, מאפשרת מדידה של ערכים שונים, מציירת גרפים של התקדמות ומאפשרת אפילו לעשות צילומים עצמיים במהלך או בסוף הריצה.

אם עדיין אין לכם אפליקציה מועדפת שתלווה אתכם במהלך הריצה, זהו בדיוק המקום בו תוכלו ללמוד על מספר אפליקציות שונות, ולהחליט מה הכי מתאים לכם.

Runtastic

אפליקציה אוסטרית שנרכשה על ידי חברת אדידס העולמית. כבר נקודה לזכותה. מעבר לכך ניתן למצוא באפליקציה זו מקום להכניס מדדים אישיים, יש בה תיקיית מוסיקה המותאמת לריצה, ניתן לנעול את האפליקציה במהלך הריצה על מנת שהנתונים לא יאבדו.

חשוב לבצע בה את ההתאמות הנדרשות כאשר ניגשים אליה בפעם הראשונה וכך ניתן להנות ממנה עד הסוף.

האפליקציה דואגת לשלוח למתאמן סיכומים שבועיים, לתזכר אם לא התאמנתם כמה ימים ושומרת עם הרץ על קשר רציף.

זמינה להורדה באנדרואיד וב IOS

Runkeeper

אפליקציה ותיקה בתחום הריצה. נוחה מאוד לתפעול גם אם אתם לא דוברים אנגלית מצוינת. היא עושה שימוש בGPS על מנת לעקוב אחר המיקום שלכם, קצב הריצה והמרחק שעברתם.

אפליקציה זו היא לא רק לריצה אלא מתאימה גם להולכים ולרוכבי אופניים. חשוב לעשות את ההתאמה לסוג הספורט שמבצעים כדי לקבל את התוצאות האופטימליות.

יש אפשרות לשיתוף ברשתות החברתיות וכמו כן יש אפשרות לשתף מסלולי ריצה שנהנתם מהם וכך לתת את האופציה למשתמשים נוספים באפליקציה להנות מהמסלולים שלכם.

זמינה להורדה באנדרואיד וIOS. שימו לב יש גרסה חינמית ויש גרסה בתשלום.

Sport tracker

עוד אפליקציה נחמדה מאוד. היא מאפשרת מדידת נתונים בזמן ריצה, רכיבה על אופניים או הליכה. ניתן להשתמש ברצועת דופק והאפליקציה תדע לקרוא את הנתונים ממנה כך שזהו יתרון אדיר.

מעבר לכך יש לה יכולות מצוינות לניתוח נתוני הפעילות הספורטיבית שבצעתם. תוכלו להגדיר מהירות ריצה שמתחת לה האפליקציה תפסיק לנטר ותעשה PAUSE על הפעילות הגופנית שבצעתם.

דוגמא טובה לכך היא עצירה ברמזור אדום – לא תצטרכו אתם לעצור את האפליקציה אלא היא תעצר באופן אוטומטי על פי ההגדרות שהזנתם בה מראש, היא תשוב לפעול כאשר קצב הריצה יעלה.

גם אם תשכחו ללחוץ על כפתור סיום הריצה בתום הפעילות, האפליקציה תעשה זאת עברוכם בגלל הירידה הטבעית בקצב הריצה, וכך הנתונים שלכם לא יאבדו ושארו אמיתיים ונכונים.

האפליקציה זמינה להורדה בכל המכשירים.

>> אפליקציות מדיטציה מומלצות

>> אפליקציות הריון שכדאי להכיר

Nike + running

אפליקציה פופולרית ומוכרת מאוד בכל העולם. יש בה את כל מה שיש בכל האפליקציות – היסטוריה, גרפים, סטטיסטיקות, אפשרות לשתף אנשים נוספים. יש בה אפשרות לבנות סרגל מאמצים לפי הנתונים האישיים שלכם כמו גובה ומשקל.

יש לאפליקציה מספר גאדג'טים נחמדים כגון אפשרות לבחור שיר שיתחיל לפעול לקראת סוף הריצה וימריץ אתכם לסיים בקצב מהיר יותר, יש אפשרות לשתף את הפעילות בפייסבוק ולקבל תרועות מהקהל ומחיאות כפיים סוערות בכל פעם שמישהו יעשה לכם LIKE.

בקיצור אחלה אפליקציה. זמינה להורדה.

Sportactive

זוהי אפליקציה פשוטה הרבה יותר מיתר האפליקציות המוצגות כאן. אין בה שום דבר מיוחד אך עם זאת בחרנו לכלול אותה באפליקציות הנבחרות עקב סיבה אחת בלבד: זוהי אפליקציה שאינה צורכת הרבה מזיכרון הטלפון.

ישנם טלפונים רבים אשר מוצפים באפליקציות ולכן אין להם אפשרות להתקין אפליקציה כבדה למעקב ריצה, או לחילופין טלפונים שמראש הם בעלי מעט מקום בזיכרון.

אפליקציה זו היא פשוטה מאוד ועל כן בהכרח אינה תופסת זיכרון רב וניתנת להתקנה על כל המכשירים.

מה שכן יש בה זהו מעקב על ידי GPS, אפשרות לשמור את היסטורית הריצה, גרפים, מסלולים, והרבה מאוד נתונים על תנאי הריצה שזה עתה רצתם כגון מזג אויר, עליות וירידות שבצעתם בריצה ועוד.

זמינה להורדה בחינם.

5אפליקציות ריצה מומלצות שכל רץ חייב להכיר
גיוס המונים
טכנולוגיה
admin

גיוס המונים – איך זה עובד?

אנחנו ישראלים. וכל מה שחשוב לנו הוא להמשיך ולהמציא לעולם הזה כל גאדג'ט או פטנט שעדיין חסר לו. כל אחד מאיתנו חולם להיות האקזיט הגדול

Read More »
מה צפייה במסכים עושה למוח שלנו
טכנולוגיה
admin

מה צפייה במסכים עושה למוח שלנו

צפייה מרובה במסכים אינה מומלצת. מלבד הנזק שהיא עושה לעיניים, גם המוח שלנו מושפע מכך ורצוי להקשיב להנחיות משרד הבריאות בנושא. נמצא כי צפייה מרובה

Read More »