למה חשוב להתקדם קדימה עם הטכנולוגיה ולא להשאר מאחור

נובמבר 10, 2019

למה חשוב להתקדם קדימה עם הטכנולוגיה ולא להשאר מאחור

העולם הולך קדימה, הטכנולוגיות רק הולכות ומשתכללות עם השנים, המוח האנושי הוא האחראי לכל כך הרבה המצאות חדשות ונפלאות ולנו רק נותר להנות מכך ולזרום.

יש לא מעט אנשים טכנופוביים, כלומר מפחדים מטכנולוגיה. אבל זה רק בגלל שהם לא מכירים ולא יודעים. אם נשכיל ללמד אחד את השני מה שאנו כבר יודעים, נוכל לחיות בעולם טוב יותר.

צעיר יכול ללמד מבוגר על שימוש באינטרנט ובטלפון הנייד, והמבוגר יתרום לו בלימוד דרך ארץ וסובלנות. אין מה לנסות לברוח מהקדימה והחדשנות, זוהי דרך ללא מוצא.

עדיף פשוט להצטרף לחגיגת הטכנולוגיה הנפלאה בו אנו חיים ולהנות מכל המצאה חדשה שמגיעה לשוק.

הטכנולוגיה המתקדמת כאן כדי להשאר

אין כל ספק שלעולם העולם לא יוכל לחזור אחורה בזמן לימים בהם לא היה מחשב, לא הייתה טלוויזיה, לא היה טלפון נייד ולא היה אינטרנט. אי אפשר לחזור אחורה בזמן לעולם בלי מכוניות, בלי כבישים ובלי מטוסים בשמיים.

הקידמה והטכנולוגיה כאן כדי להשאר ולהתפתח עוד עוד ועוד. המרוויחים העיקריים מכך זה אנחנו, ומי שנלחם בכך ולא מבין זאת – בסופו שלדבר ייכנע וירים ידיים.

נכון שאפשר להשאר צנוע ולא תמיד לקנות את הטלפון החדיש ביותר, לא חייבים להיות נוכחים בכל הרשתות החברתיות ומספיק מחשב אחד בכל בית. אחרי הכל צניעות זה דבר חשוב.

אבל מכאן ועד החרמת הטכנולוגיה המתקדמת  – ישנו פער של שמיים וארץ. אף פעם לא מומלץ להיות קיצוני. תמיד יש לשאוף לאיזון בחיים.

העולם מתחדש ומתעדכן

כשהעולם מתחדש ומתעדכן כל העת, נסו לזרום איתו ולהיות בעניינים. זה לא אומר שאתם צריכים להכיר את כל המפרטים של הטלפונים הניידים הכי חדשים שיצאו לשוק לאחרונה.

זה רק אומר שאתם מבינים את המשמעות של התחדשות, שאתם מבינים את המשמעות של להשאר מאחור. הילדים שנולדים כיום נולדים לתוך מציאות אחרת לגמרי אליה נולדו ההורים שלנו והסבים שלנו.

אין תינוק שלא רואה לפחות 10 פעמים ביום את הטלפון הנייד של ההורים שלו, אין ילד שלא מוקף במסכים מכל צדדיו בין ירצה בכך ובין אם לאו, אין בית בלי גישה לרשת האינטרנט. הטכנולוגיה נמצאת בכל מקום כי זה העולם החדש.

מי שיישאר מאחור  – יפסיד

מי שיחליט לא להתעדכן ולא ללכת קדימה ישאר מאחור, וכשכבר ירצה להצטרף להתנהלות של עולם טכנולוגי וחדשני זה – יהיה לו קשה מאוד להכיל את כמות המידע שעליו ללמוד ולהפנים.

השינויים הטכנולוגיים שמתרחשים בעולם שלנו במהלך כל יום הם עצומים. אי אפשר להכיל את כולם, אבל רצוי להיות מעודכנים בדברים החשובים שקורים ולא להתעלם מהם, וכך לחיות בשלום עם החידושים הבאים עלינו לטובה.

>> עכבר ארגונומי לשיפור חווית הגלישה

למה חשוב להתקדם קדימה עם הטכנולוגיה ולא להשאר מאחור

האנושות המפותחת והמתפתחת

עולמנו משתנה חדשות לבקרים. לא רק בגלל המצב הנוכחי איתו נאלצת האנושות להתמודד, אלא גם בזכות בני אדם חכמים אשר תמיד רואים לנכון להמשיך ולהתפתח.

Read More »
פוסט על אשווגנדה
אוכל
admin

על שורש האשווגנדה..

שורש האשווגנדה נחשב לאחד מצמחי המרפא (סופר פוד) החזקים ביותר בעולם, אבל משום מה, בגלל אינטרסים כאלה ואחרים, מקבל הרבה פחות במה מהרצוי. לאשווגנדה יש

Read More »
בובה של אישה זקנה
אוכל
admin

אורח חיים בריא בתקופת הפנסיה

גיל הפנסיה עולה ככל שאורח החיים עולה זה כבר נתון ידוע, אנשים רבים יוצאים לפנסיה כשהם כבר מרגישים עייפים ומבוגרים מדי מבחינתם, בכדי להנות מגיל

Read More »
cake proudacts
אוכל
admin

מתכונים שווים עם מעט מצרכים

אין כמו מתכון טוב ואיכותי שאפשר לקבל עליו הרבה מאוד מחמאות. אבל יותר טוב מזה זה כמובן מתכון קצר הכנה עם מעט מאוד מרכיבים שגורף

Read More »
indian food
אוכל
admin

5 מתכונים של 5 עדות שונות

מתכוני עדות הם מתכונים טעימים ומשביעים שמי שגדל עליהם תמיד ירצה לאכול מהם עוד ועוד. פעם סודות ההכנה היו שמורים רק למאמאות הוותיקות. אבל כיום

Read More »
גיוס המונים
טכנולוגיה
admin

גיוס המונים – איך זה עובד?

אנחנו ישראלים. וכל מה שחשוב לנו הוא להמשיך ולהמציא לעולם הזה כל גאדג'ט או פטנט שעדיין חסר לו. כל אחד מאיתנו חולם להיות האקזיט הגדול

Read More »