הנדסאי קול – המדיה החדשה צריכה אותך

דצמבר 9, 2019

הנדסאי קול – המדיה החדשה צריכה אותך

הנדסת קול יכולה להיות קרש הקפיצה שלך לתעשייה בתנופה

הנדסאי קול הוא מקצוע שניתן ללמוד במספר מכללות טובות בארץ ובעצם כך לרכוש מקצוע שתוכל להרוויח ממנו יפה וגם להנות מאוד מהעבודה המעניינת בתחום.

להיות הנדסאי קול זה אומר להשתלב במגוון רחב מאוד של תחומים בתעשייה ולכן המקצוע יכול להיות מעשיר מאוד ולא משעמם לרגע.

בכתבה זו תוכל לקבל עוד מידע עדכני על התחום המתפתח, איך הופכים להנדסאי ומה הם מקומות העבודה בהם תוכל להשתלב בעתיד.

הנדסאי קול – מקצוע המחר

החלטת ללכת ללימודי הנדסאי קול? את השלב הראשון כבר ביצעת עכשיו חשוב מאוד כי תבדוק היטב את מקומות הלימוד הקיימים, מה כל מוסד לימוד מציע, כמה זמן לוקחים הלימודים ומה העלות הכוללת שלהם.

הדרך הטובה ביותר לדעת את כל האמת ורק את האמת היא לדבר עם אנשים שלמדו באותו מקום לפניך ולשמוע מהם את כל מה שיש להם להגיד.

לאחר המחקר שעשית תבחר את המקום שנראה לך הכי טוב עבורך וכבר בתחילת הלימודים מומלץ כי תחפש מקום עבודה שיש לו קשר לתחום הסאונד, וכך תוך כדי הלימודים יהיה לך את מקום העבודה שיכשיר אותך באופן מעשי במקביל.

הנדסאי קול – מקצוע המחר ללא כל ספק. תוכל בעצמך לראות כמה הנדסאי קול כבר עובדים בתעשייה ויש עוד מספיק עבודה לכל מי שירצה.

לימודי הנדסאי קול – מה הם כוללים

לימודי הנדסאי קול כוללים לא מעט תחומים מעניינים שמתוכם תוכל לבחור מקצוע אחד בו תתמקצע בסופו של דבר, או לחילופין להתמקצע עד הסוף בכל התחומים וכך להיות גמיש יותר מבחינת התעשיה, להלן התחומים:

ציוד טכני – איך לתפעל אותו נכון ואיך לתחזק אותו שישמר גם שנים קדימה

עריכת סאונד באמצעות מחשב

עיבוד צלילים ומוזיקה

הפקות במדיות שונות ומגוונות

לימודי הגברה באולפן ובשטח

מבוא למוסיקה

הקלטה דיגיטאלית

כמובן כי בכל מוסד לימודים שמות הנושאים מעט שונים וישנן מכללות בהן יש עוד מקצועות נוספים או לחילופין פחות מקצועות. כשאתה בוחר איפה ללמוד חשוב שתבדוק גם את הפרמטר החשוב הזה.

>>חדשנות טכנולוגית בבתי ספר

הנדסאי קול בתעשייה

לאחר סיום הלימודים תוכל די מהר להשתלב בתעשייה. אומנם יש לנו מדינה קטנה אבל כמות ההפקות שמתקיימות כאן בכל שונה היא גדולה מאוד ויש לכולם מקום.

אז איך עושים את זה? לא מתביישים ומתחילים להפעיל קשרים וכמובן הרבה מאוד טלפונים להפקות שונות.

מוטיבציה פנימית תסייע לך מאוד בלהשיג עבודה בתעשייה. מומלץ כי תתחיל בקטן ולאט לאט תגדל. כך תוכל להתנסות בהרבה מאוד תחומים וללמוד מהם תוך כדי עבודה.

הניסיון וההשתפשפות במקצוע חשובים מאוד עבור ההתפתחות האישית שלך וכשכבר יכירו אותך בתעשייה המקומית ותוכיח את עצמך כהנדסאי קול מצטיין, הפניות מהפקות שונות ומלקוחות פרטיים יתחילו לזרום כמו מים.

הנדסאי קול – המדיה החדשה צריכה אותך

האנושות המפותחת והמתפתחת

עולמנו משתנה חדשות לבקרים. לא רק בגלל המצב הנוכחי איתו נאלצת האנושות להתמודד, אלא גם בזכות בני אדם חכמים אשר תמיד רואים לנכון להמשיך ולהתפתח.

Read More »
פוסט על אשווגנדה
אוכל
admin

על שורש האשווגנדה..

שורש האשווגנדה נחשב לאחד מצמחי המרפא (סופר פוד) החזקים ביותר בעולם, אבל משום מה, בגלל אינטרסים כאלה ואחרים, מקבל הרבה פחות במה מהרצוי. לאשווגנדה יש

Read More »
בובה של אישה זקנה
אוכל
admin

אורח חיים בריא בתקופת הפנסיה

גיל הפנסיה עולה ככל שאורח החיים עולה זה כבר נתון ידוע, אנשים רבים יוצאים לפנסיה כשהם כבר מרגישים עייפים ומבוגרים מדי מבחינתם, בכדי להנות מגיל

Read More »
cake proudacts
אוכל
admin

מתכונים שווים עם מעט מצרכים

אין כמו מתכון טוב ואיכותי שאפשר לקבל עליו הרבה מאוד מחמאות. אבל יותר טוב מזה זה כמובן מתכון קצר הכנה עם מעט מאוד מרכיבים שגורף

Read More »
indian food
אוכל
admin

5 מתכונים של 5 עדות שונות

מתכוני עדות הם מתכונים טעימים ומשביעים שמי שגדל עליהם תמיד ירצה לאכול מהם עוד ועוד. פעם סודות ההכנה היו שמורים רק למאמאות הוותיקות. אבל כיום

Read More »
גיוס המונים
טכנולוגיה
admin

גיוס המונים – איך זה עובד?

אנחנו ישראלים. וכל מה שחשוב לנו הוא להמשיך ולהמציא לעולם הזה כל גאדג'ט או פטנט שעדיין חסר לו. כל אחד מאיתנו חולם להיות האקזיט הגדול

Read More »